مصنع مخصص P4 عرض الإعلانات للتثبيت الثابت الداخلي
| Panel Dimension | 256mm(W) * 128mm(H) |
| Pixel pitch | 4mm |
| Pixel Density | 62500 dot/m2 |
| Pixel configuration | 1R1G1B |
| LED specification | SMD2121 |
| Pixel resolution | 64 dot * 32 dot |
| Max power consumption | 25W |
| Panel weight | 0.2KG |
| Hub connecting | HUB75-E |
| Material | Diecsting aluminum cabinet / Iron cabinet |
| Maintenance Method | Front/Back service |
| Best viewing angle | 140/120 |
| Driving IC | ICN 2037 / 2153 |
| Scan Rate | 1/16S |
| Refresh frepuency | 1920-3840 HZ/S |
| IP protective index | IP43 |
وصف

The P4 LED display screen adopts a solid iron frame structure, which has excellent strength and stability after careful design and strict processing technology. The iron material can not only withstand large external impacts, effectively preventing the screen from being damaged during daily use or accidental collisions, but also provides a solid support foundation for the entire display screen, ensuring that the screen always remains flat and stable during long-term fixed installation and use, and will not deform, shake, or affect the display effect.
مصنع مخصص P4 عرض الإعلانات للتثبيت الثابت الداخلي
| Panel Dimension | 256mm(W) * 128mm(H) |
| Pixel pitch | 4mm |
| Pixel Density | 62500 dot/m2 |
| Pixel configuration | 1R1G1B |
| LED specification | SMD2121 |
| Pixel resolution | 64 dot * 32 dot |
| Max power consumption | 25W |
| Panel weight | 0.2KG |
| Hub connecting | HUB75-E |
| Material | Diecsting aluminum cabinet / Iron cabinet |
| Maintenance Method | Front/Back service |
| Best viewing angle | 140/120 |
| Driving IC | ICN 2037 / 2153 |
| Scan Rate | 1/16S |
| Refresh frepuency | 1920-3840 HZ/S |
| IP protective index | IP43 |
وصف

جودة صورة ممتازة وتصميم الملعب الصغير
تتكون شاشة LED صغيرة في الملعب 16: 9 P1.53 من الألومنيوم عالي الجودة المصبوب ، مع مظهر رائع ومتانة. يوفر الملعب 1.53 مم بكسل جودة صورة واضحة للغاية ويدعم دقة 4K ، ومناسبة للعرض الوثيق والتركيب على الشاشة الكبيرة.

عرض مخصص للعلامة التجارية
يدعم تقنية طباعة الشاشة أو تقنية طباعة الليزر ، ويمكنه تخصيص شعار العلامة التجارية أو تصميمه وفقًا لاحتياجات تعزيز الاحتراف والتفرد في المساحة وضمان صورة واضحة للعلامة التجارية.

كفاءة عالية وحماية البيئة
مزود بنظام معالجة Nova المتقدم ، ويوفر جودة صورة ممتازة وتشغيل سلس. يضمن السطوع العالي رؤية واضحة في البيئات المشرقة ، ولديه مزايا لتوفير الطاقة لخفض تكاليف الصيانة على المدى الطويل.

تطبيق واسع وتثبيت مرن
مناسبة لمجموعة متنوعة من المناسبات مثل متاجر البيع بالتجزئة ، وأماكن الأحداث ، وغرف التحكم ، إلخ. يدعم التصميم المعياري التثبيت المرن وتكوين جدار الفيديو لإنشاء تجربة مرئية غامرة للمستخدمين.




